برند CUMMINS

برند CUMMINS

شرکت کامینز که به انگلیسی به صورت cummins نوشته می شود، یک برند صنایع سنگین تولید دیزل ژنراتور کامینز است. تاریخچه‌ی برند کامینز به سال‌ها‌پیش‌که درسال 1919 در کشور آمریکا، توسط شخصی به‌نام کلسی‌کامینز در ایالت‌ایندیانا در کشور آمریکا تاسیس‌شد، برمی‌گردد. این شرکت از نوع سهامی عام بوده و امروزه محدوده ی فعالیت جهانی دارد.

برند کامینز از برندهایی است که اکنون جزو بزرگترین و معروف‌ترین سازنده‌های موتور های دیزلی و دیزل ژنراتور کامینز است. این برند در زمینه ها و خدمات مختلفی فعالیت دارد که اکنون به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد: تولید موتور های درون سوز، سامانه های سوخت رسانی انژکتور، سامانه های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون، سیستم های تولید برق و موارد از این قبیل.

شرکت کامینز و دفتر مرکزی کامینز در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. این شرکت شبکه ی بسیار قوی و قدرتمندی برای فروش محصولات خود دارد که شامل 600 توزیع کننده ی مستقل و بیش از 6000 فروشنده در کشور های مختلف جهان می باشد. که این فروش سراسری در بیش از 190 کشور در جهان انجام می گیرد.

حال که با تاریخچه ی برند کامینز تا حدودی آشنا شدید احتمالا می توانید حدس بزنید که ثروت و درآمد خالص این شرکت به چه حدی می رسد. سهام این شرکت در بازار بورس معروف و پرسود نیویورک همواره در حال داد و ستد است.

این شرکت در سال 2011 نزدیک به 18 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است، که اگر سود خالص حاصل از این درآمد را محاسبه کنیم به رقم 1.75 میلیارد دلار سود خالص می رسیم.

معرفی برند کامینز:

محصولات مختلف برند کامینز از لحاظ نوع مصرف و انواع شاخصه هایشان دسته بندی های خود را دارند.برای‌مثال موتور‌های دیزل کامینز؛ برای مصارف‌شهری شامل‌انواع‌آن‌ها برای وانت ها، ون‌های تجاری، کامیونت‌ها، اتوبوس‌های شهری، خودروهای‌آتش‌نشانی و سایر خودرو‌های‌اضطراری موجود‌هستند.

برند کامینز برای مصارف صنعتی شامل ماشین آلات راه آهن، نفت و گاز، کشاورزی، معدن و… می باشد. برند کامینز برای مصارف دریایی و دریانوردی هم در دو دسته ی تفریحی و تجاری محصولاتی را برای ارائه دارد.

شاخصه های اصلی و مهم برند کامینز

از بین شاخصه های اصلی و مهم این برند به موارد دیگری از جمله موارد زیر می توان اشاره کرد از جمله:

  • ژنراتور های برقی و گازوئیلی کامینز
  •  فیلتر های صنعتی کامینز
  •  تولید توربو شارژ برای موتور های دیزل بالاتر از 3 لیتر
  • راه حل های آلایندگی شامل تولید انواع کاتالیزور ها و اگزوز ها و انواع سوخت رسان های کامینز.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.